17 Temmuz Fasttech İndirimleri

Öncelikle uzun bir süredir site ile fazla ilgilenemediğim için takipçilerimizden özür dileyerek tekrar elektronik sigara haberlerine devam etmek istiyorum.

17 temmuz Fasttech indirimlerinin bir çoğumuzun hoşuna gideceğini düşünüyorum. Açık konuşmak gerekirse Fasttech son zamanlarda kayda değer indirimler yapmıyordu ve şahsen satın alınmasını doğru bulmadığım ürünlerin indirimlerinide paylaşmak istemiyorum ama bu sefer birbirinden güzel dört farklı indirim olacak.

Wotofo Serpent Mini – Elime ulaştığı günden zamandan beri elimden düşüremediğim bu RTA modeline herkesin sahip olması gerektiğini düşünüyorum. Kullanım kolaylığı ve her açıdan performansı ile harika bir atomizer. Zaten fiyat konusunda müşterilerini hiç bir zaman yarıda bırakmayan Wotofo bu modeli ile bir çok buharcıyı tekrar single coil kullanmaya başlattı diyebilirim. Gümüş rengi şu an için 19$ ve pazar günü indirim kodu ile %10 indirimli satın alabilirsiniz.

iJust 2 Yedek Coil – Özellikle yeni başlayanlara önerdiğimiz iJust 2 yedek coilleri de aynı zamanda %10 indirimli. Sağ taraftaki menüden arzuladığınız ohm değerini seçmeyi unutmayın.

iStick PicoSerpent Mini ile beraber kullandığım ve 22mm çapında atomizer kullananlar için hem performans hemde boyut bakımından bu fiyata rakipsiz diyebilirim. Şu an için fiyatı yaklaşık 25$ ve pazar günü %10 indirimli temin edebilirsiniz. iStick Pico hakkında daha fazla bilgi almak için buradaki yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Kangertech Protank 4 – Bir çok elektronik sigara kullanıcısının bildiği Subtank veya Toptank serisinin Pro versiyonu diyebiliriz. Yine aynı coilleri kullanıyor ve daha gelişmiş bir RBA ünitesine sahip. İndirimsiz fiyatı yaklaşık 25 dolar ve pazar günü diğer ürünlerin aksine %15 indirim ile temin edebilirsiniz.

İndirimlerden faydalanabilmek için istediğiniz ürünü sepete ekledikten sonra sepete tekrar gidiniz ve Have a coupon code? yazan yere bir kere tıklayarak çıkan boşluğa DEALS yazmanız gerekmektedir.

Gearbest İndirimleri

Bu indirimler dışında ise her geçen gün birbirinden güzel indirimlerin yapıldığı Gearbest Flash Sale sayfasını sürekli takip etmenizde fayda var.

Ayrıca Facebook sayfamızı takip ederek sitemizde paylaşmadığımız anlık indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Yine ayı şekilde Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.