Elektronik Sigara İndirimleri

18 Haziran babalar gününe özel Fasttech elektronik sigara ürünlerine %10 indirim yapacak. Elektronik sigara indirimlerinden faydalanmak için sepete gidince “DAD” kodunu girmeniz gerekmektedir. Eğer ne alacağınıza karar veremiyorsanız veya öne çıkan elektronik sigara ürünlerinden haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki listeye bir göz atabilirsiniz.

Fasttech babalar günü indirimi dışında yazının sonunda Gearbest mağazasının indirimlerinide bulabilirsiniz.

Modlar

Smok H-Priv 220W – Smoktech markasının 2 adet 18650 pil ile çalışan hem şık hem de başarılı bir modu

Pioneer4You iPV 6X – iPV 5 ile büyük başarı yakalayan Pioneer4You markasının yine aynı çip Yihi – SX330-200 ile donattığı ama boyut olarak daha küçük olan merakla beklenen iki adet 18650 pil ile çalışan bir mod

iStick Pico – Bu modu ne kadar tavsiye etsem azdır. Bu fiyata ve bu boyutlarda alınabilecek en başarılı modlardan bir tanesi. Daha fazla bilgi almak için buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

RX200S – RX200 modunun daha büyük ekrana sahip versiyonu

Joyetech Evic VTwo – Dahili bataryaya sahip mod arayanlar için birebir

RDA – RTA – RDTA

Wotofo Serpent Mini – Aldığım günden beri elimden düşürmediğim bu mini RTA tek sarım ile kullanılmasına rağmen her açıdan çok başarılı bir RTA. Özellikle daha önce tel sarmamış kişiler için kullanım kolaylığından dolayı tavsiye ederim.

Geekvape Avocado 24 – Yine aynı şekilde Serpent Mini ile birlikte aralıksız kullandığım bu RDTA genesis style RDTA arayan herkesin sahip olması gerektiğini düşünüyorum.

Wotofo The Troll V2Mayıs ayında neler oldu? yazımızda ayrıntılı olarak sözünü etmiştik.

Hazır Coillere Sahip Atomizer Çeşitleri

Uwell Crown II – Henüz çıkmadan bir çok elektronik sigara kullanıcısının merakla beklediği bu atomizerın birinci versiyonu şahsen benim favorim ve ikincisinin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Smok TFV8Mayıs ayında neler oldu? yazımızda ayrıntılı olarak sözünü etmiştik.

Gearbest Flash Sale

Son bir kaç gündür Gearbest Flash Sale sayfasında bir çok güzel indirim yapmaya başladı. Her türlü elektronik sigara ürününde kısıtlı sayıda indirimler oluyor. Devamlı bu sayfaya bakmanızda fayda var.