Mayıs Ayında Neler Oldu?

Ay sonu özetleri yazı serimizde dördüncüsü olan mayıs ayında neler oldu? ile hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için güzel haberler var. Yeni tanıtılan elektronik sigara modellerini sizler için önemli ayrıntıları ile birlikte bir araya getirdik.

Joyetech Evic VTwo

Joyetech Evic VTwo Satın AL

Ay sonu özetimize Joyetech haberi ile başlıyoruz. Joyetech uzun zamandır güncellemediği Evic VT modelinin yeni versiyonu olan Evic VTwo modelini tanıttı. Eski versiyonuna göre bir çok yenilik ile gelen Joyetech Evic VTwo artık güncellenebilir yazılım desteğini barındırıyor. Evic VTC Mini ile alıştığımız bütün özelliklere sahip olan Evic VTwo 5000mAh bataryası ile ekstra pil ve şarj aleti almak istemeyenler için şu sıralar alınabilecek en iyi dahili pilli cihazlardan birisi. Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için 8 farklı renk seçeneği ve 80 watt gücü ile her zevke hitap edeceğini düşünüyoruz.

Joyetech Evic VTwo modelini buradan yaklaşık 48 dolara sipariş verebilirsiniz.

Joyetech Evic Vtwo Mini

Joyetech Evic VTwo Mini Satın Al

Joyetech markasının tüm zamanların en çok satan elektronik sigara modu Evic VTC Mini modelinin ikincisi olan Evic VTwo Mini tanıtıldı. Eskisine göre görünüm olarak hiç bir farkı bulunmayan Evic VTwo Mini şu an için sadece ekranına eklenebilen saat ile farklılık gösteriyor. Joyetech’e göre kullandıkları yeni çip ile saat eklemenin mümkün olduğu söyleniyor. Zaman içerisinde yeni çipe gelecek güncellemeler ile neler yapabileceğini göreceğiz diye tahmin ediyoruz. Yeni tanıtılan model ile artık Evic VTC Mini eskisi kadar güncellenmeyecektir. Eğer Evic VTC Mini satın almayı düşünüyorsanız ikincisi olan Evic VTwo Mini‘yi tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Açıkcası yeni bir Evic Supreme beklerken böyle bir güncelleme ile Joyetech beni çok şaşırttı ve hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim.

Joyetech Evic VTwo Mini modelini buradan yaklaşık 36 dolara sipariş verebilirsiniz.

Smoktech TFV8

Smok TFV8 Satın Al

Smoktech en çok satan atomizerı olan TFV4 modelini TFV8 ile güncelledi. Eskisine göre daha geniş hava kanallarına ve velocity style decke sahip yeni bir rba unitesi bulunuyor. Eski modeli gibi 24,5mm çapındaki TFV8 cam kısmında 1mm daha genişleyerek 25,5mm oluyor ve böylece daha kısa olmasına rağmen daha çok likit barındırabiliyor. Kullanılan coile göre 5.5 veya 6ml likit kapasitesine sahip olan TFV8 için 4 farklı yeni coil üretilmiş. Eski TFV4 coillerine göre daha çok güce ihtiyaç duyan bu coiller için en az 100 watt kullanmak gerekiyor.

Smoktech TFV8 modelini buradan yaklaşık 31 dolara sipariş verebilirsiniz.

Burada ise yedek coilleri bulunuyor.

Wotofo The Troll RDA V2

Wotofo The Troll V2 Satın Al

Wotofo markasının sevilen The Troll RDA modelinin yenisini satışa sundu. Şu an için sadece siyah ve metalik renkleriyle satılan The Troll damlatmalı atomizer kullanmak isteyenler için velocity style decki ve yandan havalandırma kanalları ile hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için çok kullanışlı bir RDA. Bu zamana kadar yeni başlayanlara hep Velocity Clone öneriyorduk ama artık Troll V2 ile klon bir ürün kullanmaya gerek kalmadığını düşünüyoruz. Eğer daha önce damlatmalı bir atomizer kullanmadıysanız veya yeni bir RDA arayışı içerisindeyseniz The Troll V2 modeline bir göz atmanızda fayda var.

Wofoto The Troll RDA burada yaklaşık 21 dolara satılıyor.

OBS Crius Plus

OBS Crius Plus Satın Al

Özellikle ülkemizde bir çok kullanıcının vazgeçilmezi diyebileceğimiz Crius’un yeni modeli tanıtıldı. Bir önceki modeline göre 25mm çapındaki RTA 5.8ml likit kapasitesine sahip. Griffin veya Gemini modellerine göre daha önce Smok TF-RTA ile karşımıza çıkan deck değiştirme özelliği bulunuyor. İsteğe göre artık iki veya dört coil sarımı yapılarak kullanabileceğiniz iki farklı deck paket içeriğinde bulunuyor. Crius ile aynı dolum şekline sahip olan Crius Plus için aynı rakiplerinde olduğu gibi üstten havalandırma kanalları da eklenmiş. Ayrıca diğer markaların 25mm RTA modellerine göre 2mm daha geniş bir deck bulunuyor.

OBS Crius Plus RTA modelini buradan yaklaşık 27 dolara temin edebilirsiniz.

Augvape Merlin RTA

Augvape Merlin RTA Satın Al

Son zamanlarda single coil rta’lerin sayısında artış görmeye başladık ve Augvape markası bu trendi çok yakından takip ettiğini Merlin RTA ile göstermiş. Tek coil ile kullanılmasına rağmen eğer uğraşılırsa iki coilinde yerleştirilebileceği bu deck tarzını daha önce OBS Ace atomizerı ile görmüştük. Şu ana kadar yapılan incelemelere göre Wotofo tarafından üretilen Serpent Mini‘ye büyük bir rakip diyebiliriz. Boyut açısından ikisi birbirinden büyük ölçüde farklılık gösterse de Serpent Mini son zamanlarda hem tek coili hem de performansı ile ön plana çıkıyordu. Augvape Merlin RTA 23mm çapında ve 4ml likit taşıyabiliyor.

Augvape Merlin RTA modelini buradan yaklaşık 30 dolara temin edebilirsiniz.

Mayıs ayında öne çıkan diğer ürünler

Wotofo Serpent Mini

Geekvape Avocado 24

Joyetech eGrip II

Wismec Reuleaux RX75

Kanger Dripbox 160W

Wismec Reuleaux RX200S