Joyetech eGrip II Kit

Joyetech özellikle elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanlar ve hepsi bir arada cihaz arayanlar için uzun zamandır güncellemediği eGrip serisinin yenisi olan güncellenebilir yazılım desteği bulunan Joyetech eGrip II Kit modelini tanıttı.

Bir önceki modeli eGrip’e göre bir çok yeni özelliği bulunuyor. Günümüz elektronik sigara modellerinin olmazsa olmaz neredeyse bütün özelliklerini barındıran bu model Joyetech firmasının en yeni çipi ile donatılmış.

Atomizer ve 2100mAh pil bir gövdenin içerisine yerleştirilmiş ve isteğe göre yanında gelen adaptörü ile kendi tanklarınızı da sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

eGrip II Kit Renk SeçenekleriŞu an için 5 farklı renge sahip olan eGrip II metalik, kırmızı, beyaz, siyah ve altın renk seçenekleri ile satılıyor. Bu yazıyı yazmak için önce güvendiğimiz kaynaklar tarafından incelenmesini bekledik ve gördüğümüz kadarıyla çok başarılı bir elektronik sigara modeli bizi bekliyor.

Joyetech eGrip 2

Hem ağıza çekim hem de ciğere çekim için uygun bütün Cubis coillerini kullanan eGrip II 80 Watt’a kadar güç sağlayabiliyor. eGrip aslında daha önce burada tanıtımını yaptığımız Cubis tankını içinde barındırıyor. Cubis ile aynı olduğu için likit sızdırma veya akıtma gibi sorunları bulunmaması özellikle yeni başlayanlar için çok iyi olduğunu düşünüyoruz.

Standard ve Special Kit olmak üzere iki farklı çeşidi olan eGrip II Special Kit ile çocuk kilidine sahip kapağı bulunuyor. Special Kit 3,5ml ve Standard modeli ise 2,5ml likit kapasitesine sahip.

Joyetech eGrip 2

Joyetech ve Wismec markalarının çıkardığı en son coil türlerinden biri olan Notch Coil ise paket içeriğinde bulunuyor. Aynı zamanda paket içeriğinde 0.5ohm ve 1.5ohm Clapton coilleri de var. Üç çeşit coil ile gelmesi özellikle yeni başlayanlar için iyi bir deneme fırsatı olduğunu düşünüyoruz. eGrip II elinize geçtiği zaman bu üç ayrı coili deneyerek hoşunuza gidenlerin yedeğini buradan satın alabilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var sadece 1.5ohm coil ağıza çekim için uygun ve diğerleri ise ciğere çekim için düşünülmüş.

Nikel, titanyum ve paslanmaz çelik telleri için ayrı ayrı sıcaklık kontrolü ayarlarıda bulunuyor. Bunun dışında sıcaklık kontrolünü farklı teller ile kullanmak isteyenler içinde TCR ayarlanabiliyor. Sıcaklık kontrolü hakkında daha fazla bilgi almak için buradaki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

eGrip II ile aynı zamanda pilin aşırı deşarj olmasını engelleme veya kısa devre koruması gibi gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmış.

Joyeteceh eGrip 2

Daha önce Joyetech AIO ile karşımıza çıkan 7 farklı renk ile tank kısmı isteğe göre ışıklandırılabiliyor veya tamamen kapatılabiliyor.

Bu özelliklerin dışında Evic VTC Mini ve Cuboid modellerine son güncelleme ile gelen Flappy Bird oyununu da isterseniz eGrip‘in 0.96 inç ekranında oynayabilirsiniz. Joyetech’in en yeni çipi ile birlikte ekrana saat yerleştirme gibi özelliklerde getirilmiş.

Elektronik sigaraya başlamak isteyip ama atomizer, pil veya şarj aleti gibi bir çok ayrıntının içinde kaybolanlar için şu an için alınabilecek en iyi hepsi bir arada cihazlardan biri diye düşünüyoruz. Aslında ileri düzey kullanıcılar için üretilmiş elektronik sigara modellerinden özellik bakımından hiç bir eksiği yok. Daha öncede belirttiğimiz gibi isteğe bağlı olarak kendi tankınızı da adaptör sayesinde kullanabilirsiniz. Eğer sigarayı bırakmak ve elektronik sigaraya başlamak istiyorsanız bu cihaz tam sizin için üretilmiş. eGrip II sadece yeni başlayanlar için değil ileri düzey kullanıcılar için de her türlü ihtiyacı karşılayabilecek kapasiteye sahip bir elektronik sigara. Joyetech güncellemeleri ile kullanıcılarına desteğini her zaman sağlayan bu konuda kendini kanıtlamış bir firma olduğu için de gözünüz kapalı bu model ile elektronik sigara kullanmaya başlayabilirsiniz.

eGrip 2 nereden satın alınır?

Burada eGrip 2 sadece 48$ yaklaşık 142 TL ve sağ taraftaki menüden istediğiniz rengi seçebilirsiniz. 

Yedek coilleri (5 adet) ise aynı şekilde buradan sağ taraftaki menüden istediğinizi seçerek 7 dolara temin edebilirsiniz.

eGrip 2 hakkında emin olmadığınız yerlerde yorum yaparak istediğinizi sorabilirsiniz.