3fvape – %5 İndirim ve 24 Saat İçinde Kargo

Malum sitemiz Fasttech her ne kadar en güvenilir kaynağımız olsa da bazı ürünleri zamanında listeme konusunda diğer rakiplerine göre bazen çok geride kalabiliyor. Mesela sizde bir an önce Smok TF-RDTA veya Sigelei 213W sahibi olmak istiyorsanız ve yaklaşık 20 gün sadece gönderilmesi için beklemek istemiyorsanız bu başlık altında önereceğimiz 3fvape sitesinden bir an önce sipariş verebilirsiniz.

Aşağıda sadece Fasttech ile karşılaştırılmış, fiyat bakımından aynı olan ama 24 saat içinde kargolanacak bazı ürünleri listelemeye çalıştık. Aynı ürünler için Fasttech mağazasında sadece kargolanması için bazen bir aya kadar beklemeniz gerekiyor.

Sigelei 213W

Smoktech TF-RDTA

Eleaf iStick 200W

Innokin Coolfire IV TC 100W

Kangertech CL-Tank

iStick Pico + Melo 3 Mini Tank – Daha fazla bilgi almak için buradaki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Smoktech TF-RTA G2

Smoktech TF-RTA G4

Geekvape Griffin 25 6ml

Eğer aradığınız ürün bu listede yoksa buradan 25 sayfalık listenin devamına bakabilirsiniz. Ürün fotoğraflarının sağ üst köşesinde 24HRS yazan ürünler 24 saat içinde kargolaya verilecekmiş.

%5 İndirim ve Ücretsiz Kargo

Ayrıca sadece bu ürünlere özel %5 indirim kuponuda bulunuyor. 3FVAPE24-5 kupon kodunu kasaya gidince yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

15 dolar üstü siparişlerde kargo ücretsiz. Ücretsiz olan kargo Çin Postası olarak belirtilmiş. Ufak bir miktar ile istediğiniz kargoyu da seçebilirsiniz.

3fvape Kargo Ücreti