Fasttech: Haftalık Özet #1

Her hafta yenisini yazmayı düşündüğümüz haftalık özet serisinin ilk sayısında sizler için geçtiğimiz haftanın yeni çıkan elektronik sigaralarını ve tanklarını kısa bir şekilde listeledik. Bunun dışında her ay yine geçtiğimiz ay neler oldu kısmında çok fazla vakit ayıramayanlar için ayrıntılı bir şekilde yazmaya devam edeceğiz. Eğer henüz görmediyseniz Mart ayı özetine buradan ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta malum sitede yeni listelenen ve öne çıkan bazı elektronik sigara ürünlerini sizler için seçtik. Aralarında yeni cihazların ve tankların da bulunduğu listeye bakarak en son çıkan cihazlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

GeekVape Avocado 24 RDTA

Batman, Süperman ve diğer bazı kahramanların vape bandları

Tugboat V3 Styled RDA

Innokin CoolFire IV TC 100W 3300mAh

Uwell Rafale X RDA

Moonshot Styled RDTA

Eleaf iStick 200W

Sense Herakles RTA

  • Kutlu Çağrı Çadırcı

    İnnokin coolfire IV tc yi gümrük almadı 1.5 ay bekledikten sonra resmen hüsran oldu. Bu aralar çok sıkı diye duydum eğer varsa gümrük ile ilgili bilginiz yardım almak isterim

    • Bu sıralar Singapur postası hakkında söylentiler dolanıyor ama ne kadar doğru bilmiyorum. Sipariş verirken DHL Global Mail’i seçebiliyorsanız seçin eğer o mümkün değilse PostNL’i seçebilirsiniz. Eğer gümrük geri gönderdiyse Fasttech ile iletişime geçip para iadesi isteyebilirsiniz. Bunun dışında gümrük tamamen şans işi malesef ve hiç paketi takılmayan da var, ilk siparişinde takılan da var.