Buharlab Griffin RTA Çekilişi

Eylül ayından beri sizlere en ucuz elektronik sigaraları bulmak ve yeni başlayanlara yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bunca zamandır bizimle olduğunuz için teşekkür etmek amacıyla ve Buharlab.com açılışına özel bir çekiliş yapmaya karar verdik.

Ayrıca bundan sonra sosyal medyada daha aktif olmaya çalışacağız. Özellikle Facebook ve Twitter hesaplarımızda anlık indirimler paylaşmayı planlıyoruz. İnternet sitemizin temiz ve düzenli kalabilmesi için özellikle tek ürüne yapılan indirimleri sosyal medya hesaplarımızda paylaşayacağız.

Bir şanslı kişiye son zamanların en gözde RTA’lerinden biri olan Griffin RTA hediye edeceğiz. Kazanan kişi istediği rengi seçebilecek.

Henüz Griffin RTA hakkında bilginiz yok ise buradan ayrıntı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Çekilişe katılabilmek için ne yapmamız gerekiyor?

Facebook sayfamızdaki çekiliş bildirimi için paylaştığımız bu yazıyı beğenmeniz ve paylaşmanız gerekiyor. Sadece bu yazıyı beğenip paylaşanlar arasından bir şanslı kişi seçilecektir. Bunun yanında sayfamızıda beğenmiş olmanız gerekiyor tabiki 🙂

Birden fazla hesap ile çekilişe katılmaya çalışanlar veya 18 yaşının altındakiler tespit edilirse malesef haklarını kaybetmiş olacaklar. Çekiliş sonucu 15 Mayıs tarihinde burada ve sosyal medya hesaplarımızada yayınlacaktır.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder hepinize bol şans dileriz.